Lotti - Asta 98 E-Live

LOTTI - Celti  Lotto di ...

LOTTI - Celti  Lotto di 2 monete

Lotto 3529

LOTTI - Celti Lotto di 2 monete - B÷MB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 2 monete

Lotto 3530

LOTTI - Greche Lotto di 2 monete - MB÷qBB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 3 monete di Camarina

Lotto 3531

LOTTI - Greche Lotto di 3 monete di Camarina - med. MB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 4 monete

Lotto 3532

LOTTI - Greche Lotto di 4 monete - MB÷BB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

Lotto 3533

LOTTI - Greche Lotto di 4 monete - med. MB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 4 monete tolemaiche

Lotto 3534

LOTTI - Greche Lotto di 4 monete tolemaiche - MB÷qBB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di 5 monete

Lotto 3535

LOTTI - Greche Lotto di 5 monete - MB÷BB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

Lotto 3536

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 6 monete

Lotto 3537

LOTTI - Greche Lotto di 6 monete - med. MB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 8 monete

Lotto 3538

LOTTI - Greche Lotto di 8 monete - med. MB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

Lotto 3539

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 10 monete puniche

Lotto 3540

LOTTI - Greche Lotto di 10 monete puniche - med. MB

Base d'asta:
LOTTI - Greche  Lotto di 13 monete puniche

Lotto 3541

LOTTI - Greche Lotto di 13 monete puniche - B÷MB

Base d'asta:
LOTTI - Repubblicane  Lotto di 7 monete

Lotto 3542

LOTTI - Repubblicane Lotto di 7 monete - med. MB

Base d'asta:
LOTTI - Repubblicane  ...

Lotto 3543

LOTTI - Repubblicane Lotto di 7 monete - B÷MB

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 3544

LOTTI - Imperiali Antoniniano di Aureliano e follis di Massimiano Ercole Lotto di 2 monete - BB÷SPL

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 3545

LOTTI - Imperiali Antoniniano di Gallieno, Salonina, Claudio II (2 con R/ diverso), Diocleziano Lotto di 5 monete - BB÷SPL

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 3546

LOTTI - Imperiali Aureliano, Probo, Diocleziano, Costantino I, Licinio I Lotto di 5 monete - BB÷SPL

Base d'asta:

Lotto 3547

LOTTI - Imperiali Lotto di 12 antoniniani di Claudio II - MB÷BB

Base d'asta:

Lotto 3548

LOTTI - Imperiali Lotto di 13 antoniniani di imperatori diversi - med. MB

Base d'asta:

Lotto 3549

LOTTI - Imperiali Lotto di 13 monete, alcune suberate - MB÷qBB

Base d'asta:

Lotto 3550

LOTTI - Imperiali Lotto di 14 monete, alcune suberate - MB÷qBB

Base d'asta:

Lotto 3551

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  Lotto di 16 monete

Lotto 3552

LOTTI - Imperiali Lotto di 16 monete - MB÷BB

Base d'asta:

Lotto 3553

LOTTI - Imperiali Lotto di 17 antoniniani di Gallieno con R/ diverso - med. MB

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  Lotto di 17 monete

Lotto 3554

LOTTI - Imperiali Lotto di 17 monete - MB÷BB

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  Lotto di 20 monete

Lotto 3555

LOTTI - Imperiali Lotto di 20 monete - MB÷BB

Base d'asta:

Lotto 3556

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  Lotto ...

Lotto 3557

LOTTI - Imperiali Lotto di 9 antoniniani di Probo - MB÷BB

Base d'asta:
LOTTI - Imperiali  Lotto di 17 denari

Lotto 3558

LOTTI - Imperiali Lotto di 17 denari - MB÷qBB

Base d'asta:

Asta 98 E-Live

SESSIONE 1 (Lotti 1-822)

SESSIONE 2 (Lotti 823-2112)

SESSIONE 3 (Lotti 2113-2911)

SESSIONE 4 (Lotti 2912-4091)