• Auction 73
<< Лот 1432 - SAVOIA - ...   Лот 1434 - SAVOIA - ... >>

Лот 1433 - Auction 73

15.000,00 EUR

SAVOIA - Vittorio Emanuele III (1900-1943) - 100 e 50 Lire 1936 XIV Littore/Impero Pag. 650 e 661; Mont. 25 e 42 RR AU

Классификация/Состояние: SPL+÷FDC

Оферты

Статус лота:
Аукцион закрыт

04 05 2018 17:00 CET

05 05 2018 09:45 CET