<< Lot 29 - GRECHE - ...   Lot 31 - GRECHE - ... >>

Lot 30 - E-Live Auction 104

25,00 EUR
27,00 EUR
Bids:
2

GRECHE - SICILIA - Siracusa (425-IV sec. a.C.) - Litra Mont. 5078; S. Ans. 434 (AE g. 9,07)

Grading/Status: BB+

Bids

Lot status:
Auction closed

E-Live Auction 104

SESSION 1 (Lots 1-810)
05 12 2022 10:00 CET
05 12 2022 10:00 CET

SESSION 2 (Lots 811-1932)
05 12 2022 16:00 CET
05 12 2022 16:00 CET

SESSION 3 (Lots 1933-2832)
06 12 2022 10:00 CET
06 12 2022 10:00 CET

SESSION 4 (Lots 2833-3838)
06 12 2022 16:00 CET
06 12 2022 16:00 CET