<< Los Nr. 83 - ESTERE - ...   Los Nr. 85 - ESTERE - ... >>

Los Nr. 84 - Auction 79 E-live

Ausrufpreis:
1,00 EUR
31,00 EUR
Gebote:
18

ESTERE - AUSTRIA - Leopoldo I (1658-1705) - 6 Kreuzer 1690 MI

Erhaltung: qSPL/SPL