• Asta 73
<< Lotto 1428 - SAVOIA - ...   Lotto 1430 - SAVOIA - ... >>

Lotto 1429 - Asta 73

Base d'asta:
7.000,00 EUR

Grading/Stato: SPL-FDC

Stato lotto: