• Asta 73
<< Lotto 430 - ESTERE - ...   Lotto 432 - ESTERE - ... >>

Lotto 431 - Asta 73

ESTERE - BRASILE - Joao V ...
ESTERE - BRASILE - Joao V ...
Base d'asta:
5.000,00 EUR

ESTERE - BRASILE - Joao V (1706-1750) - 12.800 Reis 1732 Kr. 139 AU

Grading/Stato: qSPL/SPL

Stato lotto: