• Asta 65
<< Lotto 303 - BARBARICHE - ...   Lotto 305 - BARBARICHE - ... >>

Lotto 304 - Asta 65

Base d'asta:
120,00 EUR

BARBARICHE - OSTROGOTI - Baduila (541-552) - Decanummo - Busto di fronte /R Scritta entro corona MEC 157 (AE g. 5,44)

Grading/Stato: BB/qSPL

Stato lotto: