• Asta 87
<< Lotto 501 - SAVOIA - ...   Lotto 503 - SAVOIA - Carlo ... >>

Lotto 502 - Asta 87

Base d'asta:
180,00 EUR

SAVOIA - Vittorio Amedeo III (1773-1796) - 15 Soldi 1794 Mont. 374 MI

Grading/Stato: qSPL/SPL

Stato lotto: