• Asta 87
<< Lotto 214 - ESTERE - ...   Lotto 216 - ESTERE - ... >>

Lotto 215 - Asta 87

Base d'asta:
250,00 EUR

ESTERE - FRANCIA - Luigi XVIII (1814-1824) - 5 Franchi 1824 M Kr. 711.9; Gad. 614 AG Delicata patina

Grading/Stato: SPL/SPL+

Delicata patina

Stato lotto: