• Asta 87
<< Lotto 201 - ESTERE - ...   Lotto 203 - ESTERE - ... >>

Lotto 202 - Asta 87

Base d'asta:
800,00 EUR

ESTERE - BRASILE - Pedro II (1831-1889) - 20.000 Reis 1867 Kr. 468 AU

Grading/Stato: BB-SPL

Stato lotto: