Lotti - Asta 98 E-Live

LOTTI - Bizantine  Lotto di 8 monete

Lotto 3589

LOTTI - Bizantine Lotto di 8 monete - B÷MB

Base d'asta:

Lotto 3590

LOTTI - Bizantine Lotto di 8 monete - med. MB

Base d'asta:

Lotto 3591

Base d'asta:

Lotto 3592

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto ...

LOTTI - Bizantine  Lotto di 9 monete

Lotto 3593

LOTTI - Bizantine Lotto di 9 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto ...

Lotto 3594

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto ...

Lotto 3595

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto di 13 monete

Lotto 3596

LOTTI - Bizantine Lotto di 13 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Le Crociate  ...

LOTTI - Le Crociate  Lotto di 5 monete

Lotto 3597

LOTTI - Le Crociate Lotto di 5 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Estere  ALBANIA ...

Lotto 3598

LOTTI - Estere ALBANIA - Lek 1926-1927-1931, 2 qindar 1935 Lotto di 4 monete - BB÷SPL

Base d'asta:

LOTTI - Estere  ALBANIA - Lotto di 6 monete

Lotto 3599

LOTTI - Estere ALBANIA - Lotto di 6 monete - med. BB

Base d'asta:

LOTTI - Estere  ANGOLA - Lotto di 25 monete

Lotto 3600

LOTTI - Estere ANGOLA - Lotto di 25 monete - qBB÷qFDC

Base d'asta:

Lotto 3601

LOTTI - Estere ARGENTINA - 2 centavos, lotto di 7 monete date diverse - med. BB

Base d'asta:

LOTTI - Estere  ARMENIA - Lotto di 27 monete

Lotto 3602

LOTTI - Estere ARMENIA - Lotto di 27 monete - qFDC÷FDC

Base d'asta:

Lotto 3603

LOTTI - Estere AUSTRALIA - Lotto di 6 monete in AG - BB÷SPL

Base d'asta:

Lotto 3604

LOTTI - Estere AUSTRIA - 100 scellini Lotto di 5 monete, une è FS - qFDC÷FDC

Base d'asta:

Lotto 3605

LOTTI - Estere AUSTRIA - 100 scellini 1976 (2), India 10 rupie 1973, Olanda 2,5 gulden 1933 e 10 gulden 1973 - SPL÷qFDC

Base d'asta:

Lotto 3606

LOTTI - Estere AUSTRIA - 100 scellini, lotto di 9 monete - SPL÷qFDC

Base d'asta:

Lotto 3607

LOTTI - Estere AUSTRIA - 30 kreuzer 1807, 20 kr. 1841, 5 kr. 1838, 1/4 fiorino 1858, 2 corone 1913 Lotto di 5 monete - BB÷SPL

Base d'asta:

Lotto 3608

LOTTI - Estere AUSTRIA - 50 scellini (6) e 25 scellini (3), lotto di 10 monete - SPL÷qFDC

Base d'asta:

LOTTI - Estere  AUSTRIA - Lotto di 18 monete

Lotto 3609

LOTTI - Estere AUSTRIA - Lotto di 18 monete - MB÷SPL

Base d'asta:

Lotto 3610

LOTTI - Estere AUSTRIA - Lotto di 50 monete diverse per tipo o data - med. BB

Base d'asta:

Lotto 3611

LOTTI - Estere AUSTRIA - Serie 1971, Filippine 1983, Giordania 1965, Romania 2005, Turchia 2004 (serie euro non ufficiale) Lotto di 5 ... - FDC

Base d'asta:

Lotto 3612

LOTTI - Estere AUSTRIA - Tallero 1780 riconio, Bulgaria 5 leva 1971, Francia 5 fr. 1875 A, Norvegia 10 corone 1964, Portogallo 10 escudos ... - SPL÷FDC

Base d'asta:

Lotto 3613

LOTTI - Estere BELGIO - 5 ecu 1987, Austria tallero 1780 riconio, in aggiunta Russia copeco 1983 (2) Lotto di 4 monete - BB÷SPL

Base d'asta:

Lotto 3614

LOTTI - Estere BELGIO - Lotto di 7 monete in AG - med. BB

Base d'asta:

Lotto 3615

LOTTI - Estere BULGARIA - 2 leva 1894 e 1913, leva 1912 e 1913, 50 stotinki 1883 e 1913 Lotto di 6 monete - BB÷SPL

Base d'asta:

Lotto 3616

LOTTI - Estere BULGARIA - Lotto di 12 monete, 2 in AG - med. BB

Base d'asta:

Lotto 3617

LOTTI - Estere CANADA - Lotto di 13 monete da 1 dollaro - SPL÷qFDC

Base d'asta:

Lotto 3618

LOTTI - Estere CANADA - Lotto di 4 monete in AG - MB÷qBB

Base d'asta:

Asta 98 E-Live

SESSIONE 1 (Lotti 1-822)

SESSIONE 2 (Lotti 823-2112)

SESSIONE 3 (Lotti 2113-2911)

SESSIONE 4 (Lotti 2912-4091)