Lotti - Asta 93 E-Live

LOTTI - Greche  Lotto di 4 monete

Lotto 2675

LOTTI - Greche Lotto di 4 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 7 monete

Lotto 2676

LOTTI - Greche Lotto di 7 monete - MB÷BB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

Lotto 2677

LOTTI - Greche Lotto di 10 monete, notato Efeso - B÷MB+

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di 12 monete

Lotto 2678

LOTTI - Greche Lotto di 12 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di 13 monete

Lotto 2679

LOTTI - Greche Lotto di 13 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di 19 monete

Lotto 2680

LOTTI - Greche Lotto di 19 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di 20 monete

Lotto 2681

LOTTI - Greche Lotto di 20 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

Lotto 2682

LOTTI - Repubblicane Denario di Calpurnia e Junia Lotto di 2 monete - MB÷qSPL

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

LOTTI - Repubblicane  Lotto di 4 monete

Lotto 2683

LOTTI - Repubblicane Lotto di 4 monete - MB÷qBB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

Lotto 2684

LOTTI - Repubblicane Lotto di 4 assi e un sesterzio di G. Cesare - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

Lotto 2685

LOTTI - Repubblicane Lotto di 5 monete repubblicane e 2 imperiali Lotto di 7 monete - MB÷qSPL

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

LOTTI - Repubblicane  Lotto di 7 monete

Lotto 2686

LOTTI - Repubblicane Lotto di 7 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  Lotto di 8 monete

Lotto 2687

LOTTI - Repubblicane Lotto di 8 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

Lotto 2688

LOTTI - Repubblicane Lotto di 8 monete - MB÷qBB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  Lotto di 9 monete

Lotto 2689

LOTTI - Repubblicane Lotto di 9 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

Lotto 2690

LOTTI - Repubblicane Lotto di 5 monete repubblicane, 3 imperiali e una coloniale Lotto di 9 monete - MB÷qSPL

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  Lotto di 11 monete

Lotto 2691

LOTTI - Repubblicane Lotto di 11 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 2692

LOTTI - Imperiali Denario di Caracalla e antoniniano di Aureliano Lotto di 2 monete - BB÷SPL

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 2693

LOTTI - Imperiali Antoniniano di Aureliano, Postumo, AE4 di Costantino I Lo9tto di 3 monete - BB÷SPL

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 2694

LOTTI - Imperiali Antoniniano di Postumo, Gallieno, Probo (2 diversi), M. Aurelio coloniale e asse di Claudio con contromarca bizantina ... - MB÷SPL

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

LOTTI - Imperiali  Lotto di 9 monete

Lotto 2695

LOTTI - Imperiali Lotto di 9 monete - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

LOTTI - Imperiali  Lotto di 10 monete

Lotto 2696

LOTTI - Imperiali Lotto di 10 monete - B÷qBB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto di 25 monete

Lotto 2697

LOTTI - Imperiali Lotto di 25 monete - MB÷qBB

Base d'asta:

Lotto 2698

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto di 30 monete

Lotto 2699

LOTTI - Imperiali Lotto di 30 monete - MB÷qBB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto di 36 monete

Lotto 2700

LOTTI - Imperiali Lotto di 36 monete - B÷BB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto di 50 monete

Lotto 2701

LOTTI - Imperiali Lotto di 50 monete - MB÷qBB

Base d'asta:

Lotto 2702

Base d'asta:

Lotto 2703

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

LOTTI - Imperiali  Lotto di 3 sesterzi

Lotto 2704

LOTTI - Imperiali Lotto di 3 sesterzi - MB÷BB

Base d'asta:

Asta 93 E-Live

SESSIONE 1 (Lotti 1-1190)
26 04 2021 16:00 CEST
26 04 2021 16:00 CEST

SESSIONE 2 (Lotti 1191-1974)
27 04 2021 10:00 CEST
27 04 2021 10:00 CEST

SESSIONE 3 (Lotti 1975-3272)
27 04 2021 16:00 CEST
27 04 2021 16:00 CEST