Lotti - Asta 92 E-Live

Lotto 2275

LOTTI - Celti Lotto di 9 premonete a forma di anello bronzeo - med. MB

Base d'asta:

Lotto 2276

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 3 monete puniche

Lotto 2277

LOTTI - Greche Lotto di 3 monete puniche - MB÷qBB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di 3 monete

Lotto 2278

LOTTI - Greche Lotto di 3 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di 5 monete

Lotto 2279

LOTTI - Greche Lotto di 5 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 5 monete Sassanidi

Lotto 2280

LOTTI - Greche Lotto di 5 monete Sassanidi - med. BB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 5 monete puniche

Lotto 2281

LOTTI - Greche Lotto di 5 monete puniche - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

Lotto 2282

LOTTI - Greche Lotto di 5 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

Lotto 2283

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di ...

LOTTI - Greche  Lotto di 6 monete

Lotto 2284

LOTTI - Greche Lotto di 6 monete - med. MB

Base d'asta:

Lotto 2285

LOTTI - Greche Lotto di 8 monete e 2 bizantine - B÷MB+

Base d'asta:

LOTTI - Greche  Lotto di 11 monete

Lotto 2286

LOTTI - Greche Lotto di 11 monete - MB÷BB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

Lotto 2287

LOTTI - Repubblicane Sestante e quinario bulinato al R/ Lotto di 2 monete - MB÷BB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

LOTTI - Repubblicane  Semioncia e quadrante

Lotto 2288

LOTTI - Repubblicane Semioncia e quadrante - med. BB

Base d'asta:

LOTTI - Repubblicane  ...

LOTTI - Repubblicane  Lotto di 6 monete

Lotto 2289

LOTTI - Repubblicane Lotto di 6 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

Lotto 2290

LOTTI - Imperiali Lotto di 3 antoniniani diversi di Aureliano - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

Lotto 2291

LOTTI - Imperiali Lotto di 3 antoniniani diversi di Postumo - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

Lotto 2292

LOTTI - Imperiali Lotto di 4 antoniniani diversi di Probo - BB÷SPL

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotti ...

Lotto 2293

LOTTI - Imperiali Lotti di 3 antoniniani di Tetrico I e II - MB÷BB+

Base d'asta:

Lotto 2294

LOTTI - Imperiali Antoniniano di Postumo, semisse repubblicano, follis di Giustiniano I e Maurizio Tiberio Lotto di 4 monete - MB÷BB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 2295

LOTTI - Imperiali Volusiano, Gallieno (5 diversi), Salonina, Vittorino Lotto di 8 monete - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

LOTTI - Imperiali  Lotto di 8 monete

Lotto 2296

LOTTI - Imperiali Lotto di 8 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

LOTTI - Imperiali  Lotto di 9 monete

Lotto 2297

LOTTI - Imperiali Lotto di 9 monete - B÷BB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 2298

LOTTI - Imperiali Sesterzio e asse di Adriano, entrambe con galea - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

Lotto 2299

LOTTI - Imperiali Lotto di 4 monete di A. Pio - MB÷qBB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

LOTTI - Imperiali  Lotto di 4 monete

Lotto 2300

LOTTI - Imperiali Lotto di 4 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto di 5 monete

Lotto 2301

LOTTI - Imperiali Lotto di 5 monete - B÷MB+

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Asse ...

Lotto 2302

LOTTI - Imperiali Asse di Augusto, Claudio (2), Nerva, Vespasiano Lotto di 5 monete - med. MB

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  Lotto ...

LOTTI - Imperiali  Lotto di 13 monete

Lotto 2303

LOTTI - Imperiali Lotto di 13 monete - MB÷qSPL

Base d'asta:

LOTTI - Imperiali  ...

Lotto 2304

LOTTI - Imperiali Costantino I e Galerio Lotto di 2 follis - BB÷SPL

Base d'asta:

Asta 92 E-Live

SESSIONE 1 (Lotti 1-975)
22 02 2021 16:00 CET
22 02 2021 16:00 CET

SESSIONE 2 (Lotti 976-1721)
23 02 2021 10:00 CET
23 02 2021 10:00 CET

SESSIONE 3 (Lotti 1722-2798)
23 02 2021 16:00 CET
23 02 2021 16:00 CET