Lotti - Asta 88 E-Live

Lotto 3666

LOTTI - Provinciali GIUDEA - Lotto di 9 prutah - med. MB

Base d'asta:

Lotto 3667

Base d'asta:

Lotto 3668

Base d'asta:

Lotto 3669

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto di 4 monete

Lotto 3670

LOTTI - Bizantine Lotto di 4 monete - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto di 16 monete

Lotto 3671

LOTTI - Bizantine Lotto di 16 monete - B÷MB

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto di 17 monete

Lotto 3672

LOTTI - Bizantine Lotto di 17 monete - B÷MB

Base d'asta:

Lotto 3673

Base d'asta:

Lotto 3674

Base d'asta:

Lotto 3675

Base d'asta:

Lotto 3676

Base d'asta:

Lotto 3677

Base d'asta:

Lotto 3678

Base d'asta:

Lotto 3679

Base d'asta:

Lotto 3680

LOTTI - Bizantine Lotto di 17 monete - MB÷BB+

Base d'asta:

Lotto 3681

LOTTI - Bizantine Lotto di 17 monete - MB÷BB

Base d'asta:

Lotto 3682

Base d'asta:

Lotto 3683

Base d'asta:

Lotto 3684

Base d'asta:

Lotto 3685

Base d'asta:

Lotto 3686

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto di 18 monete

Lotto 3687

LOTTI - Bizantine Lotto di 18 monete - B÷MB

Base d'asta:

Lotto 3688

LOTTI - Bizantine Lotto di 18 monete - MB÷BB

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto di 21 monete

Lotto 3689

LOTTI - Bizantine Lotto di 21 monete - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Bizantine  Lotto di 24 monete

Lotto 3690

LOTTI - Bizantine Lotto di 24 monete - MB÷BB+

Base d'asta:

Lotto 3691

LOTTI - Bizantine Lotto di 30 monete "scodellate" - B÷MB

Base d'asta:

Lotto 3692

LOTTI - Estere AMERICA LATINA - Lotto di 17 monete in CU - MB÷BB+

Base d'asta:

Lotto 3693

LOTTI - Estere AUSTRALIA - Lotto di 14 monete - MB÷SPL

Base d'asta:

Lotto 3694

LOTTI - Estere AUSTRALIA - Lotto di 9 monete in CU - MB÷BB+

Base d'asta:

LOTTI - Estere  AUSTRIA ...

Lotto 3695

LOTTI - Estere AUSTRIA - 10 euro 2002 e 2003 (2 diversi) Lotto di 3 monete in AG in confezione - FS

Base d'asta:

Asta 88 E-Live

SESSIONE 1 (Lotti 1-1182)

SESSIONE 2 (Lotti 1183-1827)

SESSIONE 3 (Lotti 1828-3144)

SESSIONE 4 (Lotti 3145-4289)