• Auction 84
<< Lot 205 - ROMANE ...   Lot 207 - ROMANE ... >>

Lot 206 - Auction 84

120,00 EUR

ROMANE IMPERIALI - Nerone (54-68) - Asse - Testa laureata a d. /R La Vittoria in volo a s. con scudo C. 288 (AE g. 11,83)

Grading/Status: BB-SPL

Bids

Lot status:
Auction closed