• Auction 84
<< Lot 198 - ROMANE ...   Lot 200 - ROMANE ... >>

Lot 199 - Auction 84

110,00 EUR

ROMANE IMPERIALI - Tiberio (14-37) - Asse (Restituzione di Tito) - Testa a s. /R SC entro corona C. 73, RIC 432 (AE g. 8,81)

Grading/Status: BB-SPL

Bids

Lot status:
Auction closed