• Auction 84
<< Lot 197 - ROMANE ...   Lot 199 - ROMANE ... >>

Lot 198 - Auction 84

110,00 EUR

ROMANE IMPERIALI - Tiberio (14-37) - Asse - Testa laureata a s. /R Globo con appoggiato un timone C. 13 (AE g. 11,56)

Grading/Status: BB-SPL

Bids

Lot status:
Auction closed