• Auction 80
<< Lot 1237 - SAVOIA - Carlo ...   Lot 1239 - SAVOIA - ... >>

Lot 1238 - Auction 80

40.000,00 EUR

SAVOIA - Vittorio Emanuele I (1802-1821) - 80 Lire 1821 Pag. 1; Mont. 16 RRRR AU Tiratura di 965 esemplari

Grading/Status: SPL-FDC

Notes
Tiratura di 965 esemplari -

Bids

Lot status:
Auction closed

Auction 80

SESSION 1 (Lots 1-724)
Room auction - Live auction - Starts

SESSION 2 (Lots 725-1455)