<< Lot 74 - ROMANE ...   Lot 76 - ESTERE - ... >>

Lot 75 - Auction 79 E-live

130,00 EUR

BIZANTINE - Teofilo (829-832) - Semisse (Siracusa) - Busto di fronte /R Busto di fronte Sear 1678 (AU g. 1,53)

Grading/Status: BB-SPL

Bids

Lot status:
Auction closed