• Auction 66

Lot 5734 - Auction 66

1.500,00 EUR

SAVOIA - Vittorio Emanuele III (1900-1943) - 2 Lire 1904 Aquila Pag. 728; Mont. 143 RR AG Segnetti al D/

Grading/Status: SPL-FDC

Segnetti al D/

Bids

Lot status:
Auction closed

Auctions

Categories

Auction: Auction 66

Coins - all auctions

Online auction
Starts: 14 11 2016 15:00 CET
Ends: 12 12 2016 14:00 CET