• Auction 66

Lot 21 - Auction 66

40,00 EUR

GRECHE - CAMPANIA - Neapolis - Obolo - Testa di Atena a d. /R Ercole a d. combatte il leone Mont. 834; S. Ans. 308 (AG g. 0,65)

Grading/Status: BB-SPL

Bids

Lot status:
Auction closed

Auction 66

Categories

Auction: Auction 66

Coins - all auctions

Online auction
Starts: 14 11 2016 15:00 CET
Ends: 12 12 2016 14:00 CET