• Auction 65
<< Lot 1105 - SAVOIA - Carlo ...   Lot 1107 - SAVOIA - ... >>

Lot 1106 - Auction 65

850,00 EUR

SAVOIA - Vittorio Emanuele I (1802-1821) - 20 Lire 1817 Pag. 5; Mont. 18 R AU Colpetto

Grading/Status: BB-SPL

Notes
Colpetto

Bids

Lot status:
Auction closed