<< Lot 584 - GRECHE - ...   Lot 586 - GRECHE - ... >>

Lot 585 - E-Live Auction 101

150,00 EUR
190,00 EUR
Bids:
5

GRECHE - CALABRIA - Taranto - Didracma Mont. 1626; S. Ans. 1288 (AG g. 7,13) Patina intensa

Grading/Status: BB+

Notes
Patina intensa

Bids

Lot status:
Auction closed

E-Live Auction 101

SESSION 1 (Lots 580-1357)
25 06 2022 10:00 CEST
25 06 2022 10:00 CEST

SESSION 2 (Lots 1358-2647)
25 06 2022 16:00 CEST
25 06 2022 16:00 CEST