Foreign coins - Auction 80

ESTERE - U.S.A.  - 20 ...

Lot 471

Foreign coins

ESTERE - U.S.A. - 20 Dollari 1900 - Liberty Kr. 74.3 (AU g. 33,54) - SPL/qFDC

ESTERE - U.S.A.  - 20 ...

Lot 472

Foreign coins

ESTERE - U.S.A. - 20 Dollari 1904 - Liberty Kr. 74.3 (AU g. 33,54) - qFDC/FDC

ESTERE - U.S.A.  - 20 ...

Lot 473

Foreign coins

ESTERE - U.S.A. - 20 Dollari 1904 - Liberty Kr. 74.3 (AU g. 33,54) - qFDC

1.150,00 €
1.150,00 €

ESTERE - U.S.A.  - 20 ...

Lot 474

Foreign coins

ESTERE - U.S.A. - 20 Dollari 1907 - Liberty Kr. 74.3 (AU g. 33,54) - SPL/FDC

1.150,00 €
1.150,00 €

Auction 80

SESSION 1 (Lots 1-724)
Room auction - Live auction - Start

SESSION 2 (Lots 725-1455)