<< Los Nr. 1432 - SAVOIA - ...   Los Nr. 1434 - SAVOIA - ... >>

Los Nr. 1433 - Auction 73

Ausrufpreis:
15.000,00 EUR

SAVOIA - Vittorio Emanuele III (1900-1943) - 100 e 50 Lire 1936 XIV Littore/Impero Pag. 650 e 661; Mont. 25 e 42 RR AU

Erhaltung: SPL+÷FDC