Kreuzfahrt - Auction 80

LE CROCIATE - ATENE - ...

Los Nr. 320

Kreuzfahrt

LE CROCIATE - ATENE - Guglielmo I de la Roche (1280-1287) - Obolo (Thebe) - Castello /R Grande giglio Malloy 82 RR (MI g. 0,59) - BB-SPL

Ausrufpreis:

Auction 80

TEIL 1 (Lose 1-724)
Saal-Auktion - Live Bidding - Anfang

TEIL 2 (Lose 725-1455)