• Auction 66
<< Lot 5733 - SAVOIA - ...   Lot 5735 - SAVOIA - ... >>

Lot 5734 - Auction 66

1.500,00 EUR

SAVOIA - Vittorio Emanuele III (1900-1943) - 2 Lire 1904 Aquila Pag. 728; Mont. 143 RR AG Segnetti al D/

Grading/Status: SPL-FDC

Segnetti al D/

Bids

Lot status:
Auction closed