• Auction 66
<< Lot 20 - GRECHE - ...   Lot 22 - GRECHE - ... >>

Lot 21 - Auction 66

40,00 EUR
Category:

GRECHE - CAMPANIA - Neapolis - Obolo - Testa di Atena a d. /R Ercole a d. combatte il leone Mont. 834; S. Ans. 308 (AG g. 0,65)

Grading/Status: BB-SPL

Bids

Lot status:
Auction closed